RC-01W104JT
MFR.Part #
RC-01W104JT
JLCPCB Part #
C304505
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS