FHW0805UF2R7JST
MFR.Part #
FHW0805UF2R7JST
JLCPCB Part #
C304277
Description
1.7Ω 100MHz 10@7.96MHz 2.7uH 320mA ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS