CT7-X9Y5V1E472MSE
MFR.Part #
CT7-X9Y5V1E472MSE
JLCPCB Part #
C304211
Package
Plugin
Description
12mm 250V 4.7nF Y5V ±20% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS