CBW321609U700T
MFR.Part #
CBW321609U700T
JLCPCB Part #
C304172
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1 3A 70mΩ 70Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS