CBG201209U190T
- MFR.Part #
- CBG201209U190T
- JLCPCB Part #
- C304169
- Package
- SMD,2x1.2x0.9mm
- Description
- 1 100mΩ 19Ω@100MHz 900mA SMD,2x1.2x0.9mm Ferrite Beads ROHS