KM477M016F12RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM477M016F12RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C28067
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS