CQ06W4J0391T5E
MFR.Part #
CQ06W4J0391T5E
JLCPCB Part #
C2759586
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS