CQ1007F1300T4E
MFR.Part #
CQ1007F1300T4E
JLCPCB Part #
C2759565
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS