CQ121WJ068JT4E
MFR.Part #
CQ121WJ068JT4E
JLCPCB Part #
C2759537
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS