HP02WAF1693TCE
MFR.Part #
HP02WAF1693TCE
JLCPCB Part #
C2759515
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS