HP02WAF5100TCE
MFR.Part #
HP02WAF5100TCE
JLCPCB Part #
C2759481
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS