HP02WAJ0103TCE
MFR.Part #
HP02WAJ0103TCE
JLCPCB Part #
C2759466
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS