HP03W5F3303T5E
MFR.Part #
HP03W5F3303T5E
JLCPCB Part #
C2759414
Description
-55℃~+155℃ 200mW 330kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS