HP03W5F5623T5E
MFR.Part #
HP03W5F5623T5E
JLCPCB Part #
C2759397
Description
-55℃~+155℃ 200mW 562kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS