HP05W3F1802T5E
MFR.Part #
HP05W3F1802T5E
JLCPCB Part #
C2759326
Description
-55℃~+155℃ 150V 18kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS