HP111QJ0470T4E
MFR.Part #
HP111QJ0470T4E
JLCPCB Part #
C2758941
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 200V 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS