NQ02WGJ0105TCE
MFR.Part #
NQ02WGJ0105TCE
JLCPCB Part #
C2758746
Description
-55℃~+155℃ 100V 1MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS