SMAJ188CA
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
SMAJ188CA
JLCPCB Part #
C2758499
Package
DO-214AC(SMA)
Description
188V 1uA 209V 328V 400W@10/1000us 910mA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS