EMVE250ARA331MHA0G
MFR.Part #
EMVE250ARA331MHA0G
JLCPCB Part #
C2758467
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25V 320mA@120Hz 330uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS