MY4N-CR AC200/220 (S)
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MY4N-CR AC200/220 (S)
Description
-55℃~+70℃ 125V@DC、250V@AC 20ms 20ms 220V 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) Silver - Power Relays ROHS