MY2N-D2 DC100/110 (S)
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MY2N-D2 DC100/110 (S)
Description
-55℃~+70℃ 110V 125V@DC、250V@AC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 20ms 5A - Power Relays