MP2104K32C2J6LC
Extended
- Manufacturer
- SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
- MFR.Part #
- MP2104K32C2J6LC
- JLCPCB Part #
- C2693493
- Package
- Plugin,P=10mm
- Description
- 100nF 320V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS