SPZ0JM332G15O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ0JM332G15O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2693342
Package
Plugin,D10xL15mm
Description
10mm 15mm 2000hrs@105℃ 3300uF 6.3V ±20% 插件,D10xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS