HBR20150S
MFR.Part #
HBR20150S
JLCPCB Part #
C2693292
Package
TO-220MF
Description
1 Pair Common Cathode 10A 10uA@150V 150V 830mV@10A TO-220MF Schottky Diodes ROHS