HBR30150C-CA-BR
Extended
Manufacturer
Jilin Sino-Microelectronics
MFR.Part #
HBR30150C-CA-BR
JLCPCB Part #
C2693289
Package
TO-220
Description
-40℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 10uA@150V 150V 15A 200A 920mV@15A TO-220 Schottky Diodes ROHS