JT015N065FED
Extended
Manufacturer
Jilin Sino-Microelectronics
MFR.Part #
JT015N065FED
JLCPCB Part #
C2693274
Package
TO-220MF
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.6V@15A,15V 30A 31W 6.5V@250uA 650V 880pF@25V TO-220MF IGBT Transistors / Modules ROHS