JCS20N60FH
MFR.Part #
JCS20N60FH
JLCPCB Part #
C2693261
Package
TO-220MF
Description
-55℃~+150℃ 2.31nF 20A 30pF 390mΩ@10V 55W 5V 600V 80nC@10V TO-220MF MOSFETs ROHS