JCS50N20WT
MFR.Part #
JCS50N20WT
JLCPCB Part #
C2693260
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 110nC@10V 200V 277W 2V 4.225nF 50A 50mΩ@10V 863pF 91pF TO-247-3 MOSFETs ROHS