A07-103JP
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
A07-103JP
JLCPCB Part #
C27320
Package
SIP-7-2.54mm
Description
10kΩ 125mW 6 7 ±100ppm/℃ ±5% SIP-7-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS