S6125-H2-3.15A
MFR.Part #
S6125-H2-3.15A
JLCPCB Part #
C2692016
Description
-55℃~+125℃ 1.4mm 17.36 2.5mm 250V 3.15A 50A@125VDC、50A@250VAC 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS