SPZ1VM471G13O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1VM471G13O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2691847
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 35V 470uF Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS