SPZ1AM152G12O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1AM152G12O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2691845
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 12mm 1500uF 2000hrs@105℃ Polymer ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS