SPZ1CM471G12O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1CM471G12O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2691835
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mm 16V 2000hrs@105℃ 470uF Polymer ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS