FHW1008UC027JGT
MFR.Part #
FHW1008UC027JGT
JLCPCB Part #
C295708
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
1.6GHz 130mΩ 1A 27nH 55@350MHz ±5% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS