A1257WV-S-14P
MFR.Part #
A1257WV-S-14P
JLCPCB Part #
C2690580
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 14 14P 1A 1x14P 50V PA9T Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS