8102LDM0814E2RR00O
MFR.Part #
8102LDM0814E2RR00O
JLCPCB Part #
C2689168
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 14mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 25mΩ@100kHz 4.5A@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS