ACS725LLCTR-30AB-T
MFR.Part #
ACS725LLCTR-30AB-T
JLCPCB Part #
C2688267
Package
SOP-8
Description
-40℃~+150℃ 1.2mΩ 120kHz 2400Vrms 30A 3V~3.6V 44mV/A 4us Support SOP-8 Current Sensors ROHS