SPZ1EM471F11O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1EM471F11O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2688258
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS