SPZ1CM331E09O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1CM331E09O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2688257
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 330uF 6.3mm 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS