0402WGF1622TCE
MFR.Part #
0402WGF1622TCE
JLCPCB Part #
C27176
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS