NCEP090N85QU
MFR.Part #
NCEP090N85QU
JLCPCB Part #
C2686791
Package
DFN-8L(3.3x3.3)
Description
-55℃~+150℃ 1.58nF 16.5pF 300pF 31nC@10V 4V 56A 60W 85V 9mΩ@10V N-Channel DFN-8L(3.3x3.3) MOSFETs ROHS