NCEP055N12D
MFR.Part #
NCEP055N12D
JLCPCB Part #
C2686721
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 120A 120V 200W 4V 5.5mΩ@10V 99nC@10V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS