NCEP020N10LL
Extended
Manufacturer
Wuxi NCE Power Semiconductor
MFR.Part #
NCEP020N10LL
JLCPCB Part #
C2686687
Package
TOLL
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5nF 100V 17nF 252nC@10V 2mΩ@10V 330A 400W 4V 77pF N-Channel TOLL MOSFETs ROHS