NCEP055N10G
MFR.Part #
NCEP055N10G
JLCPCB Part #
C2686681
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 100V 105A 120W 19pF 3.5nF 400pF 4V 5.5mΩ@10V 58nC@10V N-Channel DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS