NCEP026N10
MFR.Part #
NCEP026N10
JLCPCB Part #
C2686668
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 17.5nF 2.6mΩ@10V 200A 240nC@10V 300W 4V 50pF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS