NCEP039N10
MFR.Part #
NCEP039N10
JLCPCB Part #
C2686665
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 135A 150nC@10V 220W 3.9mΩ@10V 4V 60pF 803pF 9.685nF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS