NCEP060N10F
MFR.Part #
NCEP060N10F
JLCPCB Part #
C2686661
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 100V 18pF 3.2nF 360pF 40W 4V 52A 53nC@10V 7.3mΩ@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS