NCEP095N10
MFR.Part #
NCEP095N10
JLCPCB Part #
C2686654
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 100V 100W 2.16nF 20pF 42nC@10V 4V 65A 9.5mΩ@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS