NCEP023N85D
MFR.Part #
NCEP023N85D
JLCPCB Part #
C2686642
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 105pF 14.5nF 2.1nF 2.3mΩ@10V 260A 300W 38nC@10V 4V 85V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS