NCEP035N60AG
MFR.Part #
NCEP035N60AG
JLCPCB Part #
C2686637
Package
DFN5X6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110A 2.4V 4.5mΩ@4.5V 44pF 4nF 60V 73nC@30V 85W N-Channel DFN5X6-8L MOSFETs ROHS